• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/djceyhun01
  • https://twitter.com/DjCeyhun
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

                         
www.ahmetcansever.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.80835.8316
Euro6.48496.5108
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret6701

CEYHAN İLÇE BAŞKANI BÜNÜL’E !..

CEYHUN ÖZER;

CEYHAN İLÇE BAŞKANI BÜNÜL’E !..

CEYHUN ÖZER;
Mağdur olan bir vatandaşın haberini paylaşmamızın ardından sosyal paylaşım sitesinden “Bu Film Tutmaz” diyerek, haberimizi itibarsızlaştırmaya çalışan sayın Bünül ve acemi ekibinin saldırı niteliğindeki paylaşımlarına, ayrıca sağda solda Ceyhun Özer CHP zihniyeti ile hareket ediyor sözlerinin iddiasına cevaben;

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İttifak düşüncelerine saygım sonsuzdur ancak, bölgemiz konusunda kendisine bilgilerin eksik verildiği, tercih edilen bazı adayların AK parti hizmet anlayışına yakışmadığı kanaatindeyim; Yıllardır Ceyhan ve Yumurtalık haberlerini yapar, yol probleminin büyük sorun teşkil ettiğini dile getiririm. Eleştirilerimin sert olduğunu bildiği halde yapılan bir haberi komplo, haberciliğimizi ise böyle bir yaftaya yapıştırmaya çalışan Ak Parti İlçe Başkanı İslam Bünül’ü esefle kınıyorum. Yaptığı toplantılarda eleştiriye açığız demesine, benim kişilik ve yapımı bildiği halde akıl hocalarının yanlış fikirleri ile adım atmasının kendisine yakışmadığını belirtmek isterim..

BÜNÜL’E SAHİP ÇIKMAK YAKIŞIRDI
Sayın Bünül !.. O koltuk kimsenin babasının malı değil hizmet koltuğudur. Kalıcı değil geçicidir. Seçimler geçer ancak yersiz iftiralar dostlukları zedeler, vatandaşların aklıyla oynamak, paylaşımlarınızla gariban genci topluma karşı küçük düşürmek dinen ve vicdanen etik değildir. Yayınlanan videoda genç kardeşimizin sitemi gayet normaldir. Size bir siyasetçi olarak o gence sahip çıkmak, sorunlarının giderileceğini söylemek yakışacakken, oradan geçen vatandaşın duruma tesadüf dahil olması ve o eski partiliniz ile aranızdaki problem şahsımı ve o genci bağlamaz. Öte yandan her mahallede ev ziyaretleri yapıyorsunuz; Yapacaklarınızı anlatıyor, hizmetlerinizi savunuyorsunuz. Gittiğiniz evlerde sizlerle her fotoğraf çekilen partinizin mensubumudur ? Bir belediye başkan adayı geldiğinde herkesin fotoğraf çekilmesi gayet normal iken, yapmış olduğunuz paylaşım kesinlikle etik değildir.

“HERKES KENDİNE YAKIŞANI YAPAR”
Mağdur olan, 5 vakit namazlı, annesi babası olmayan, çevresindeki herkese saygıda kusur etmeyen bir Ceyhanlının sitemini dile getirdim. Bozuk yolları gizlemek, haberciliğimizi itibarsızlaştırma çabası, insanların aklıyla dalga geçmektir. Yolların durumu ortada ! yıllardır süre gelen ve kendilerininde sitem ettiği ancak günümüzdeki süreçte sessiz kalma mecburiyeti, şahsımı bir parti yada bir örgüte bağlı gösterme girişimi çok komiktir. Sadece CHP değil, herhangi bir parti ablemi, örgüt savunuculuğu içinde olduğumu iddia eden bunu ıspatlamazsa namerttir !
Benim evveliyatım milliyetçi, gazeteciliğim Ceyhan sevdası, özüm ve zikrim memleketimin gelişimi ve menfaatleri için mücadeledir. İkimizinde geçmişi araştırılabilir. Benim gazeteciliğimi sorgulamak, bir yaftaya veya siyasete alet etmek isteyen önce kendisini ve vicdanını sorgulamalı, geçmişine dönüp bakmalıdır. Sevgililerimle...

81 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın