• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/djceyhun01
  • https://twitter.com/DjCeyhun
www.ahmetcansever.com

ANA SAYFA

RSS

KÜNYE

İLETİŞİM

                         
www.ahmetcansever.com

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.80835.8316
Euro6.48496.5108
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret6701

BAŞKAN BOYDAK’TAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NE ZİYARET

Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Atatürkçü Düşünce Derneği Ceyhan Şube Başkanı Serap Bozkurt Lokman ve yönetimini ziyaret etti.

BAŞKAN BOYDAK’TAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ’NE ZİYARET
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Atatürkçü Düşünce Derneği Ceyhan Şube Başkanı Serap Bozkurt Lokman ve yönetimini ziyaret etti.
Sivil Toplum Kuruluşları ile sürekli iletişim halinde olan Ceyhan Belediye Başkanı Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ceyhan Şube Başkanlığı görevine yeni gelen Serap Bozkurt Lokman ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Atatürkçü Düşünce Derneği Ceyhan Şube Başkanı Serap Bozkurt Lokman ve yönetimini ziyaret eden Başkan Boydak, belediye başkanlığı görevine geldiği günden bugüne herkese eşit mesafede durduğunu ve herkese hizmet için çalıştığını ifade etti.

BAŞKAN BOYDAK: YENİ BİR CEYHAN YAPACAĞIZ
Sivil Toplum Kuruluşları'na zaman zaman ziyaretlerde bulunduğunu ve bu kuruluşlar arasında asla bir ayrım gözetmeksizin projelerine destek verdiklerini söyleyen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, yerel seçimler sonrası Ceyhan’a kazandıracakları projeler hakkında bilgiler verdi.
Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet ettiklerini dile getiren Başkan Boydak, ‘‘ 31 Mart seçimleri sonrası Ceyhan’ın geleceğine yön verecek projelere imza atacağız. Bunlardan en önemlisi Kentsel Dönüşüm Projesi. Bakanlıklarla birlikte yürüteceğimiz bu projeyle Ceyhan’ımızı artık nehre sırtını dönen bir kent olmaktan çıkaracağız. Ceyhan Nehri etrafında yapacağımız kıyı park ve spor kompleksleriyle Ceyhan Nehri’ni kucaklayan yeni bir Ceyhan oluşturacağız’’ dedi.

BAŞKAN BOYDAK, ADD’NİN YENİ YÖNETİMİNE BAŞARI DİLEĞİNDE BULUNDU

Ceyhan Atatürkçü Düşünce Derneği’nin yeni yönetimine başarılar dileyen Başkan Boydak, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çağdaş medeniyetler hedefine ulaşmak amacıyla çalıştıklarını dile getirdi. Başkan Boydak, "Atamızın göstermiş olduğu hedeflere ulaşmak için gece, gündüz çalışıyoruz. Önümüzdeki beş yıl içerisinde Ceyhan Avrupa Standartları'nda bir şehir haline gelecek" diye konuştu.
Atatürkçü Düşünce Derneği Ceyhan Şube Serap Bozkurt Lokman, Başkan Boydak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

64 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın